Chcete zhubnout a přitom mít dostatek energie? Vsaďte na přírodu

9
563
Hubneme na váze

Regulace tělesné hmotnosti a vytvarování postavy do atraktivních tvarů je důležité téma pro ženy i muže snad všech věkových kategorií. Někdo má sklony k přitažlivé postavě dány již v genech, jiný na ní musí tvrdě dřít. Právě pro ty, kteří se k vysněné postavě snaží propracovat, máme nápady, jak si přírodním způsobem dřinu trochu ulehčit a podpořit svoji snahu.

Jak poznáte pomalý metabolismus?

Vyzkoušeli jste již několik preparátů na hubnutí, v posilovně trávíte více času než doma a stále žádný efekt nevidíte? Možná je na vině váš pomalý metabolismus. Ten se projevuje zejména zvýšenou únavou a intenzivní chutí na sladké. Dalším z příznaků je ale také zvyšování tělesné hmotnosti a nabírání tukových zásob. Pomalý metabolismus se v mnoha případech pozná také díky přetrvávajícím trávicím obtížím spojeným zejména se zácpou a zvýšenou zimomřivostí. Špatnou zprávou je, že se metabolismus s rostoucím věkem přirozeně zpomaluje a abychom si zachovali postavu jako ve 20ti, je potřeba se více hýbat a zdravěji jíst.

Povolejte na pomoc přírodu

Ke zrychlení metabolismu však pomohou i přírodní doplňky stravy využívající pozitivních účinků některých rostlin. Jednou z nich je guarana, což jsou plody rostliny Paulínie nápojné známé především pro své povzbuzující a stimulační účinky na lidský organismus. Tato jihoamerická rostlina si však získala také pověst díky schopnostem snižovat chuť k jídlu a zrychlovat metabolismus. Díky tomu se začala přidávat do přípravků na hubnutí a odbourávání tělesného tuku. Užívat ji však můžete také jako účinnou prevenci zácpy a trávicích obtíží obecně. Pomůže totiž harmonizovat střevní mikroflóru a obnovit její funkci. Právě díky těmto vlastnostem si ji přibalte raději do kufru, vyrážíte-li na exotickou zahraniční dovolenou.

Kombinace guarany a kotvičníkem ve vás probudí radost ze života a nastartuje hubnutí

Chcete-li nejenom zhubnout, ale také zvýšit svoji sílu a úroveň životní vitality, zkombinujte guaranu s další bylinkou, která dokáže tělo povzbudit a zároveň harmonizovat. Jistě jste již slyšeli o kotvičníku zemním jako účinném prostředku pro zvyšování mužské potence a především libida. Ten má kromě jiných blahodárné účinky právě i na trávení a vylučování žaludečních šťáv. Tělo tak z potravy dokáže získat více energie a potřebuje jí méně. Chcete-li z obou rostlin pro svůj metabolismus získat co nejvíce, kombinujte je a užívejte najednou.

Rate this post
Pavla Hájková
Postupem času skrze metody pokus omyl jsem přišla na to, že diety samy o sobě nefungují a nic neřeší. Jejich efekt je krátkodobý a velmi nejistý. Změna životního stylu, zahrnující dostatek pohybu a pestrost stravy, vás musí prostě bavit. A hlavně: Je to všechno ve vaší hlavě.

9 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here