Zkušenosti zákazníků NaturaMed s doplňky stravy pro podporu imunitního systému

10
494
vitamín C

S podzimem každoročně přichází i období oslabené imunity. Společnost NaturaMed přináší řadu produktů, které vám v tom mohou pomoci. Ideálními pomocníky jsou vitamín D3 VitaSolaris a vitamín C+.

Vitamín D3 VitaSolaris podpoří vaši imunitu po celý rok. Účinky vitamínu D na imunitní systém jsou vědecky prokázány. Dále je důležitý pro strukturu kostí a svalů. Získáváme jej především ze slunečního světla, v našich klimatických podmínkách však až 9 z 10 lidí trpí jeho nedostatkem. Proto je vhodné doplňovat jej pravidelně formou doplňku stravy.

Zákazník firmy NaturaMed, Mgr. Jakub Šigut, sportovní trenér, uvádí: „Vitamín D je důležitý jak pro náš imunitní systém, tak pro zdraví svalů a kostí. Mám štěstí, že vím, jak moc je D vitamín pro naše tělo důležitý. Doporučuji ho i všem svým klientům, kteří u nás cvičí.“

Dále se o svou zkušenost podělila zákaznice Blanka Lechnerová ze Starého Plzeňce: „Jelikož pravidelně užívám vitamín D3 od firmy Naturamed, mám podpořenou imunitu a zdravé kosti i svaly. Díky tomu vyrážím pravidelně na túry do hor a kopců bez jakýchkoliv potíží.“

Účinky vitamínu C na lidský organismus jsou všeobecně velmi známé. Přispívá k normální funkci imunitního systému, chrání buňky před oxidativním stresem, podporuje energetický metabolismu, snižuje únavu a mimo to stimuluje tvorbu kolagenu pro normální funkci cév, kostí, chrupavek, zubů a kůže.

Vitamín C+ od NaturaMed představuje tzv. Ester-C, což je speciální patentovaná forma, která je dle výzkumu mnohem účinnější, je lehce vstřebatelná a na rozdíl od jiných forem vitamínu C nedráždí žaludek. Tablety jsou malé a mají příjemnou citronovo-pomerančovou příchuť.

Svou zkušenost s vitamínem C+ od NaturaMed nám sdělila zákaznice na mateřské dovolené, Helena Fojtíková z Liberce: Vitamín C+ beru pravidelně v kombinaci s D3 VitaSolaris. Za poslední rok, co doplňek užívám, mi byla moje imunita silnou oporou.. Cítím se fit a mám více energie, kterou mohu věnovat své malé dceři.“

Vitamín C+ užívá pravidelně také pan Zdeněk Rokytný z Brna, důchodce: Vitamín C+ jsem dostal jako dárek od dětí. Začal jsem jej užívat před několika měsíci pro podporu imunitního systému. Nemám rád polykání velkých tablet, proto mi vyhovuje, tato „cucací“ forma s příjemnou příchutí.

Více referencí a informací o přípravcích NaturaMed naleznete na stránkách firmy, kde si můžete uvedené produkty také objednat.

Rate this post
Pavla Hájková
Postupem času skrze metody pokus omyl jsem přišla na to, že diety samy o sobě nefungují a nic neřeší. Jejich efekt je krátkodobý a velmi nejistý. Změna životního stylu, zahrnující dostatek pohybu a pestrost stravy, vás musí prostě bavit. A hlavně: Je to všechno ve vaší hlavě.

10 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here